Sudeckie Wilki - WERHWOLF

Sudeckie Wilki - WERHWOLF

Postautor: viking200 » 2012-09-18, 21:50

Temat odświeżany wielokrotnie na różnych forach poszukiwaczy , odkrywców , eksploratorów ,przez różnych "ekspertów" najczęściej wyśmiewany , że jak to , dlaczego i kto miałby tyle lat po wojnie czegokolwiek pilnować ?
Tylko czasem nasuwa się pytanie , jak to możliwe że zakrojone na szeroką skalę prace finansowane przez rząd , nagle urywają się dosłownie w momencie że już , że za chwilę pokona się ostatnią namacalną przeszkodę ( stalowa brama ) i nagle przychodzi zawiadomienie z góry że nie jest wskazane pokonanie bramy czy innej przeszkody bo jest uzasadnienie że jest to potężny skład różnych broni chemicznych i otwarcie grozi klęską ekologiczną . I dla tego jest zamknięte szczelnymi wrotami .
A jednak komuś zależy aby zablokować takie jawne prace poszukiwawcze .
Nie trzeba wyszukiwać daleko takich samych przypadków , sporo działo się w Karkonoszach "dziwnych" , że tak powiem przypadków, jak to palec po paluszku poważne prace zostały skierowane kilkanaście metrów w inną stronę od namierzonego miejsca gdzie wg pomiarów miał być wjazd . A dzięki wprowadzonej dezinformacji odkrywcy natrafiali na litą skałę . Dopiero później dochodzili do wniosku że jednak ktoś ich źle poinformował , a już na właściwe prace niestety zabrakło pieniędzy .
Ktoś dopracował do perfekcji sposób podsuwania informacji wnoszących spore zamieszanie w dotychczas posiadanej wiedzy , nie rzadko bardzo bogatej , podpartej wiarygodnymi materiałami archiwalnymi .
I co ?
I dalej w temacie np odkrywania podziemnego tunelu , składu panuje cisza . Tylko po jasną cholerę , komuś jest potrzebny most i droga która wiedzie prosto w strome zbocze ?!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
viking200
Administrator
 
Posty: 1015
Obrazki: 808
Rejestracja: 2012-08-13, 13:45
Lokalizacja: Karkonosze

Wróć do Forum ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron

x