Zwalczanie warrozy w sezonie .....

Zwalczanie warrozy w sezonie .....

Postautor: viking200 » 2017-04-27, 22:22

Najciekawsze w tym wszystkim jest to że w tym sposobie nie ma chemii . tylko naturalne ogólnie dostępne składniki .

phpBB [media]

Po za tym Krzysiek mówi bez ogródek co i jak zrobić . Nie bajdurzy o jakimś cudownym panaceum na dolegliwości .
Krótko i rzeczowo dzieli się swoimi zdobytymi wiadomościami :brawo nie owijając w bawełnę jak to czasem niektórzy pszczelarze robią
no i tu wypadało by wkleić cytat :
" wiem ale nie powiem , bo jak powiem to i tak ............ " . :szok

Muszę wypróbować ten sposób Krzyśka , jak do tej pory odkąd zajmuję się pszczołami to jak na razie ,
dość często stosowałem sok z cytryny oraz odymianie ziołami,
ostatnio zafundowałem dziewczynom kurację Bee Vital Hive Clean-em .
Co najważniejsze , to działa na warrozę , cudów nie spodziewam się że w ulu padnie cała warroza po tym co do tej pory stosowałem .
A dziewczyny ?
Dziewczyny jak jest pogoda to latają dość intensywnie za pyłkiem i za jakimś nektarem , zapewne już naniosły nowe roztocza z którymi trzeba walczyć ,
Przez jakiś czas ( krótki zresztą ) mam chwilowy spokój z warrozą , a w międzyczasie pozwala mi ta przerwa na szukanie
innych metod - sposobów na walkę z warrozą oraz związanych z nią innych przypadłości zdrowotnych pszczółek ,
a na warrozę to musi wystarczyć :pala i moja facjata :brzydal lekko wkur....ona
:hahaha
Awatar użytkownika
viking200
Administrator

Obrazki: 703

Wróć do Trudne początki