Sudeckie Wilki - WERHWOLF

Odpowiedz

Kod potwierdzający
Wprowadź kod dokładnie tak, jak jest wyświetlony na obrazku. Wielkość znaków nie ma znaczenia.
Emotikony
:linux :mydełko :ubaw2 :uklon2 :nono :luzik :radocha :cool :szok :hura :klaska :brawo :hahaha :ubaw :alfa :zalamka :krzyk :bezradny :kłótnia :bee :plaskacz :attack :aparat :bije :kaczka [icon_glowa w mur :do bani :nerwus :bukiet :smarkam :pala :kwoka :mam cie :kawka :kutas :wkurzony :modlitwa :cisza :czas na :zimno :pijemy :piwko :zapytaj :supplication :mniam :-P :oczko :k :brzydal :papa :spadaj :cygarko :!: :?: :idea: :arrow:
BBCode wyłączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Sudeckie Wilki - WERHWOLF

Sudeckie Wilki - WERHWOLF

Post autor: viking200 » 2012-09-18, 21:50

Temat odświeżany wielokrotnie na różnych forach poszukiwaczy , odkrywców , eksploratorów ,przez różnych "ekspertów" najczęściej wyśmiewany , że jak to , dlaczego i kto miałby tyle lat po wojnie czegokolwiek pilnować ?
Tylko czasem nasuwa się pytanie , jak to możliwe że zakrojone na szeroką skalę prace finansowane przez rząd , nagle urywają się dosłownie w momencie że już , że za chwilę pokona się ostatnią namacalną przeszkodę ( stalowa brama ) i nagle przychodzi zawiadomienie z góry że nie jest wskazane pokonanie bramy czy innej przeszkody bo jest uzasadnienie że jest to potężny skład różnych broni chemicznych i otwarcie grozi klęską ekologiczną . I dla tego jest zamknięte szczelnymi wrotami .
A jednak komuś zależy aby zablokować takie jawne prace poszukiwawcze .
Nie trzeba wyszukiwać daleko takich samych przypadków , sporo działo się w Karkonoszach "dziwnych" , że tak powiem przypadków, jak to palec po paluszku poważne prace zostały skierowane kilkanaście metrów w inną stronę od namierzonego miejsca gdzie wg pomiarów miał być wjazd . A dzięki wprowadzonej dezinformacji odkrywcy natrafiali na litą skałę . Dopiero później dochodzili do wniosku że jednak ktoś ich źle poinformował , a już na właściwe prace niestety zabrakło pieniędzy .
Ktoś dopracował do perfekcji sposób podsuwania informacji wnoszących spore zamieszanie w dotychczas posiadanej wiedzy , nie rzadko bardzo bogatej , podpartej wiarygodnymi materiałami archiwalnymi .
I co ?
I dalej w temacie np odkrywania podziemnego tunelu , składu panuje cisza . Tylko po jasną cholerę , komuś jest potrzebny most i droga która wiedzie prosto w strome zbocze ?!

Na górę

x